RADIO7

#добреналаштоване

Житель Міжгірщини зібрав колекцію лиж і хоче відкрити музей

Житель Міжгірщини зібрав колекцію лиж і хоче відкрити музей

Доволі незвичну колекцію зібрав за своє життя житель Пилипця. Експозиція, яку може побачити кожен, хто завітає до нього у гості – це лижі, сноуборди, та інше спорядження, яке використовують для зимових походів у гори.

 

Пан Володимир не просто захоплюється лижами, а й може навчити кататись на лижах та розказати, з чого починався цей спорт у світі. Зараз чоловік мріє побудувати музей еволюції лиж. Хтось колекціонує листівки, хтось монети, а от пан Володимир збирає все, що пов’язано з лижами, сноубордами та іншим спорядженням, пов’язаним з мандрівками у гори.

 

Свою колекцію пан Володимир збирав багато років. Частину речей йому подарували друзі. Чимало експонатів привезені з інших країн. Та, чоловік не просто збирає, а й може розказати кожному, з чого почався цей вид спорту та показати, якими були перші лижі.

 

П. Володимир каже, сучасним екстремалам пощастило набагато більше, ніж тим, що жили, приміром, сто років тому. Деякі лижі у колеціії п . Володимира можна назвати дійсно раритетними.

 

Окрім лиж, за допомогою яких підкорили Північний полюс, є у колекції і такі, що за спецзамовленням у 30-і роки виготовляли у Мукачеві спеціально для австрійського війська.

 

Зараз пан Володимир мріє побудувати музей лиж, тож буде радий допомозі кожного, усіх, хто захоче приєднатись до цієї справи. Усіх, хто буде відвідувати музей лиж, тут зможуть і навчитись на них кататись. А ще послухати цікаві історії не лише про лижі, а й про самих лижників.

 

Ну а лижі майбутнього, припускає п. Володимир, можливо, вже будуть з мікрочіпами, джіпіес та іншими дивами техніки, але, переконаний, знати, з чого все починалося – цікаво завжди.

джерело: http://m-studio.net.ua/zhytel-mizhgirshhyny-zibrav-kolekciju-lyzh-i-khoche-vidkryty-muzejj/

Makhanets Alex

    Leave a Reply