RADIO7

#добреналаштоване

Зеленський заявив, що не бачить подальшої співпраці з Парубієм та буде говорити вже з новою Радою

Зеленський заявив, що не бачить подальшої співпраці з Парубієм та буде говорити вже з новою Радою

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не бачить подальшої співпраці зі спікером Ради Андрієм Парубієм та буде говорити вже з новим складом Верховної Ради після виборів. Напередодні Зеленський двічі просив Парубія скликати депутатів.

Про це він повідомив під час презентації мобільних житлових модулів у Міністерстві оборони України, передає УНІАН.

«Подальших дій з паном Парубієм, як зі спікером цієї Верховної Ради я більше не бачу», — заявив він.

Зеленський зауважив, що раніше пропонував народним депутатам знизити прохідний бар’єр, але вони відмовились розглянути його відповідний законопроект.

«Я дуже хотів знизити прохідний бар`єр. Це були наших дві пропозиції: давайте приберемо мажоритарників і знизимо бар`єр до 3%. Вони могли це зробити за 1, 2, 3 дня», — зазначив він, зауваживши, що це була його пропозиція на першій зустрічі з Парубієм.

«На жаль дуже багато партій не зможуть пройти бар’єр в 5% і це буде саме через пана Парубія»,  — додав він.

Нагадаємо, Зеленський закликав, аби депутати зібрались на позачергове засідання 18 липня. Як повідомив заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка, президент хоче, аби депутати невідкладно розглянули 3 законопроекти:

Однак, глава Ради Андрій Парубій заявив, що вимога Зеленського про позачергове засідання Ради суперечить регламенту і попрохав президента переписати звернення.

18 липня Зеленський написав листа Парубію і знову закликав зібрати позачергове засідання Ради. Зеленський зазначив, що не здивований відмовою Андрія Парубія, оскільки вважає, що «працездатність та звитяга не є найсильнішими рисами парламенту нинішнього скликання». Парубій заявив, що готовий невідкладно скликати позачергову сесію парламенту, але не окреме засідання, в зв’язку з чим просить президента привести свій лист до Верховної Ради у відповідність з законом.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/zelenskij-zayaviv-sho-ne-bachit-podalshoyi-spivpraci-z-parubiyem-ta-bude-govoriti-vzhe-z-novoyu-radoyu

Makhanets Alex

    Leave a Reply