RADIO7

#добреналаштоване

Зеленський заявив про втрату Росією контролю над найманцями

Зеленський заявив про втрату Росією контролю над найманцями

Президент Володимир Зеленський заявив, що артилерійські обстріли поблизу Новолуганського в ніч проти 7 червня, внаслідок яких двоє українських військових загинули, а восьмеро отримали поранення, свідчать про втрату Росією контролю над найманцями. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Президент висловив співчуття родинам загиблих і заявив, що на дипломатичному рівні Україна й надалі наполягатиме на припиненні вогню та звільненні полонених.

“Кричуще порушення Мінських угод – застосування артилерії – свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами”, – заявив він.

За його словами, обстріли українських військових – очевидна спроба вкотре зірвати процес перемовин щодо припинення вогню.

“Хоч би хто віддав наказ – Збройні сили України відповідатимуть жорстко та відповідно до ситуації. А на дипломатичному рівні наша позиція про необхідність припинення вогню та звільнення полонених залишиться твердою та незмінною”, – заявив Зеленський.

Відзначимо, упродовж 7 червня ситуація на Донбасі загострилася, внаслідок обстрілів бойовиків двоє українських військових загинули, ще 8 дістали поранення. За 6 червня двоє солдат отримали поранення.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/zelenskiy-zayavil-potere-rossiey-kontrolya-1559889057.html

Leave a Reply