Зеленський заявив про необхідність збереження санкцій проти РФ

Президент Володимир Зеленський закликає міжнародне співтовариство зберегти санкції проти Росії. Про це він заявив на форумі YES, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Зеленський заявив, що санкції – це ті самі жорсткі податки необхідні для світового порядку.

“Іноді вони (міжнародні партнери,- ред.) думають про зняття санкцій. Ви втрачаєте гроші, вибачте, ми втрачаємо людей. Санкції – це ті самі жорсткі податки необхідні для світового порядку. Це податок заради миру і поки його не буде відновлено, санкції повинні бути збережені”, – заявив він.

Зеленський заявив про необхідність збереження санкцій проти РФФото: Зеленський на форумі (twitter.com/gbezhuashvili)

Зазначимо, що сьогодні звільнений із російської колонії Олег Сенцов на форумі показав банку з жовтою і синьою смугами, яку провозив із собою 5 років у неволі, і заявив, що хотів би наповнити її бирками інших звільнених українців. Цю банку він передав Володимиру Зеленському, з проханням наповнити її як можна швидше.

Нагадаємо, Володимир Зеленський раніше заявив, що зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним на зустрічі лідерів країн “нормандської четвірки”. Він зазначив, що зараз розробляється карта виконання Мінських угод з конкретними термінами.

Президент сподівається, що зустріч в нормандському форматі пройде у вересні 2019 року.

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/zelenskiy-zayavil-neobhodimosti-sohraneniya-1568357503.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *