RADIO7

#добреналаштоване

Зеленський запросив засновника Viber увійти до складу Національної інвестиційної ради

Зеленський запросив засновника Viber увійти до складу Національної інвестиційної ради

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Хіроші Мікітані – засновником японської компанії Rakuten. В Україні вона найбільш відома як власник сервісу Viber.

За підсумками зустрічі, Зеленський запросив Хіроші Мікітані увійти до складу Національної інвестиційної ради, секретарем якої нещодавно став IT-підприємець Давид Арахаміяповідомила прес-служба президента.

На зустрічі обговорили плани збільшення присутності компанії Rakuten в Україні, зокрема розширення офісу в Одесі та відкриття нового офісу в Києві.

Хіроші Мікітані ж «схвально відгукнувся про ініціативу Володимира Зеленського «Держава у смартфоні» та висловив бажання тісно співпрацювати у цьому проекті, оскільки Viber є невід’ємною частиною смартфона майже кожного українця», передає прес-служба.

24 червня Зеленський призначив засновника волонтерської організації «Народний проект», ІТ-підприємця Давида Арахамію секретарем інвестиційної ради.

Також Зеленський залишив у інвестиційній раді прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра економічного розвитку Степана Кубіва, міністерку фінансів Оксану Маркарову та голову Нацбанку Якова Смолія.

Інвестиційна рада — це дорадчий орган, який очолює президент. Її основним завданням є залучення інвестицій в економіку України.

Раніше Зеленський повідомляв, що запропонує представникам великого бізнесу інвестувати у відновленні інфраструктури Донбасу. Також президент анонсував проведення великого інвестиційного форуму з питань відновлення Донбасу, який має відбутися у вересні 2019 року.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/zelenskij-zaprosiv-zasnovnika-viber-uvijti-do-skladu-nacionalnoyi-investicijnoyi-radi

Makhanets Alex

    Leave a Reply