RADIO7

#добреналаштоване

Зеленський запропонував Путіну новий формат переговорів

Зеленський запропонував Путіну новий формат переговорів

Президент Володимир Зеленський запропонував президенту Росії Володимиру Путіну новий формат переговорів за участю лідера США Дональда Трампа. Про це він заявив у відеозверненні.

Зеленський пропонує Путіну провести переговори за участю президента США Дональда Трампа, прем’єр-міністра Британії Терези Мей, канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона. За словами Зеленського, такі переговори можуть бути проведені в Мінську (Білорусь).

“Хочу звернутися до президента Росії Володимира Путіна. Треба поговорити? Треба, давайте. Обговоримо, чий Крим і кого там немає на Донбасі. Компанію для розмови пропоную таку: я, ви, президент США Дональд Трамп, прем’єр-міністр Британії Тереза Мей, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон. Місце? Думаю, Олександр Григорович Лукашенко з задоволенням прийме нас з вами в Мінську. Ми не міняємо і не відмовляємося ні від яких дипломатичних форматів. Ми пропонуємо поговорити, адже треба поговорити? Правда?”, – заявив він.

Відзначимо, на даний момент для врегулювання конфлікту на Донбасі працює тристороння контактна група в Мінську, учасниками якої є Україна, ОБСЄ і Росія.

Крім того, питання врегулювання ситуації в Україні є темою переговорів в нормандському форматі (Україна, Франція, Німеччина, Росія).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський відреагував на наміри українського телеканалу NewsONE провести телеміст з російським каналом “Росія 1”. За словами глави держави, такий телеміст є дешевим піаром перед виборами.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/381894149130229/

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/zelenskiy-predlozhil-putinu-novyy-format-1562577638.html

Leave a Reply