RADIO7

#добреналаштоване

Зеленський вніс у Раду невідкладний закон про “кнопкодавів”

Зеленський вніс у Раду невідкладний закон про “кнопкодавів”

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній раді закон про відповідальність за “кнопкодавство” – законопроект №10394 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України”. Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Зазначимо, законопроект визначено главою держави як невідкладний. Зараз сам текст документу відсутній на сайті Верховної ради.

Останній етап проходження проекту закону – переданий на розгляд керівництву.

Нагадаємо, раніше представник президента у Верховній раді Руслан Стефанчук заявив, що найближчим часом Зеленський внесе в парламент два законопроекти про відповідальність за “кнопкодавство” і прогули народних депутатів. Він підкреслив, що відповідальність за порушення роботи ВР повинна бути кримінальною.

“Ми внесемо два основні законопроекти. Це проект про кримінальну відповідальність за “кнопкодавство” і про відповідальність за депутатські прогули. Зараз ці документи знаходяться на редакційних питаннях. Я сподіваюся, що найближчим часом ми їх внесемо. Думаємо, або подати два окремих, або один, щоб їх об’єднати”, – інформував представник Зеленського в ВР.

Як писало РБК-Україна раніше, Стефанчук вже анонсував, що президент України внесе законопроект про відповідальність нардепів за “кнопкодавство”.

Відзначимо, представник президента в парламенті також заявив, що Зеленський не підписуватиме закони, прийняті Верховною радою з порушеннями. За словами Стефанчука, “кнопкодавства” у Раді більше не буде.

Так, у червні 2015 року ВР підтримала в першому читанні законопроект №1895, який передбачав санкції для парламентарів за “кнопкодавство”. При цьому закон досі готується до розгляду в другому читанні.

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/glava-tsik-anonsirovala-publikatsiyu-spiska-1561113655.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply