RADIO7

#добреналаштоване

Зеленський вирішив переїхати з АП до Українського дому на Хрещатику

Зеленський вирішив переїхати з АП до Українського дому на Хрещатику

Президент України Володимир Зеленський планує змінити назву Адміністрації президента на офіс глави держави та протягом року перемістити її у будівлю «Українського дому». Про це УНІАН повідомили у прес-службі президента України. Зокрема, команда Зеленського у Facebook розмістила відеозапис, на якому бізнесмен-девелопер Андрій Вавриш презентує главі державі та особам з його оточення концепцію президентської адміністрації у приміщенні «Українського дому». Вавриш вважає, це прекрасна локація саме для президентського офісу.

«Сам об’єкт має необхідний простір для реалізації потенціалу функціонування (офісу глави держави – УНІАН). Наприклад, актова зала, яка збирає майже 500 осіб, наявність певних open space…Тут десь 8 тисяч квадратних метрів на 650 чоловік – тобто це дуже комфортний, хороший показник», – додав він.

Також заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що «логіка нової структури – ми відходимо від назви Адміністрація і переходимо до терміну, який є більш сучасним, більш європейським – офіс глави держави, офіс президента». Крім того, у коментарі УНІАН у прес-службі глави держави заявили, що розраховують на те, що переїзд президентської адміністрації з будівлі на вулиці Банковій у приміщення «Українського дому» відбудеться до кінця поточного року.

https://www.facebook.com/ze2019official/videos/828052064246532/

Джерело: https://www.unian.ua/politics/10591365-ofis-prezidenta-zelenskiy-virishiv-perejihati-z-ap-do-ukrajinskogo-domu-na-hreshchatiku-video.html

Leave a Reply