RADIO7

#добреналаштоване

Здорова та доглянута шкіра: які секрети необхідно знати?

Здорова та доглянута шкіра: які секрети необхідно знати?

Косметологія – це наука або мистецтво? Це питання з’явилося ще тоді, коли Людина тільки усвідомила себе людиною. Неможливо навіть уявити собі годину її народження, також як і не можна заперечувати її положення, що міцно вкоренилося в сучасному світі.

Перші рецепти омолодження знайшли своє застосування з появою писемності, Давні санскрипти підтверджують довгу історію косметології.

У стародавності майстер косметології мав право доторкатися до тіла великих фараонів, що для інших знатних осіб було неможливим або вважалося за честь. До сьогоднішнього дня ще не розшифровані древні рецепти, які дозволяли фараонам виглядати так молодо. Користуючись знаннями про рослини і їхні здатності давати певний терапевтичний ефект, древні люди створювали косметологічні засоби, що не мають аналогів і сьогодні.

Як виглядати доглянутими та красивими? Як визначити свій тип шкіри і які засоби потрібні? Що таке гіалуронова кислота та яке її призначення? Щоденний догляд за обличчям, косметичні процедури, маски і скраби, міф про попурярну “чорну маску” і не тільки. Про все це нам розповіла косметолог-естетист Христина Красоткіна.

 

Leave a Reply