RADIO7

#добреналаштоване

Збірна Франції стала чемпіоном світу з футболу

Збірна Франції обіграла Хорватію з рахунком 4:2 та стала чемпіоном світу з футболу. Матч відбувся у Москві на стадіоні «Лужники».

Франція відкрила рахунок на 18-й хвилині гри. Хорват Маріо Манджукич забив автогол. Однак на 27-й хвилині хорвати зрівняли рахунок. Французи вийшли уперед 4:1 завдяки трьом голам від Грізмана, Погба та Мбаппе. Хорват Маджукич відігрався на 69-й хвилині у другому таймі та забив гол у ворота Франції, встановивши рахунок 2:4.

Під час цього матчу на поле вибігли четверо учасників гурту Pussy Riot. Так вони вимагали від Кремля, зокрема, звільнити усіх політв’язнів та зробити здорову політичну конкуренцію в країні.

Через цю акцію матч довелося призупинити на хвилину, поки учасників Pussy Riot не вивели з поля.

Призовий фонд цьогорічного Чемпіонату світу — найбільший в історії та складає 400 мільйонів доларів. Збірна Франції після перемоги отримає 38 мільйонів доларів, а Хорватія — 28.

Франція утретє в історії грала в фіналі Чемпіонату світу з футболу. У 2006 році збірна країни посіла друге місце в фіналі, а в 1998 році — виграла мундіаль.