RADIO7

#добреналаштоване

Засідання виїзної комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту

Засідання виїзної комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту

Засідання виїзної комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міської ради провели напередодні, розглянули два десятки звернень – від депутатів, суб’єктів господарювання, ОСББ, громадян.

Зокрема, для забезпечення безпеки дорожнього руху погодили облаштування обмежувача руху (шлагбаума) у дворі будинків №№ 17, 19 на вул.Тиводара Легоцького в якості експерименту, не заперечує комісія і щодо облаштування двох обмежувачів руху на Слов’янській набережній біля НВК «Веселка», підтримали встановлення обмежувачів руху на вул. Антонівській, але після проведення там капітального ремонту.

Попередньо погоджено й облаштування пішохідного переходу з підвищенням між ТЦ «Токіо» та ТОЦ «Шор» з умовою, що замовник має подати та погодити у департаменті міського господарства технічну документацію.

Підтримали й облаштування пішохідного переходу на вул. Олександра Грибоєдова – вище в’їзду до міської лікарні, де встановлено нову автобусну зупинку. Разом із тим, члени комісії вирішили, що недоцільно облаштовувати додаткові пішохідні переходи на пл. Георгія Кірпи.

Комісія відклала на довивчення кілька питань, у тому числі щодо внесення змін до переліку зупинок маршруту № 15; облаштування обмежувачів руху на вул. Можайського, 7; відновлення зупинки автобусного маршруту №7 на вул. 8-го Березня; погодження проведення реконструкції прилеглої території до об’єкта на вул. Олександра Фединця, 23 тощо. Ще раз додатково виїде та вивчить комісія питання облаштування автобусної зупинки на вулиці Марії Заньковецької, навпроти ТЦ «Токіо» – з цього приводу до депутата Закарпатської обласної ради Андрія Андріїва надійшло багато звернень ужгородців.

В облаштуванні обмежувачів руху на вул. Федора Достоєвського у дворі будинку № 2 на проспекті Свободи члени комісії відмовили заявникам. Також недоцільним вважають облаштування дорожніх знаків на вул. Олександра Фединця щодо заборони зупинок автотранспорту, внесення змін до схеми організації дорожнього руху на площі Віталія Постолакі – вул. Гвардійській. Схему організації дорожнього руху при в’їзді та виїзді з автомийки на вул. Климента Тімірязєва погодили, заявника зобов’язали погодити її в управлінні патрульної поліції.

Підтримали і звернення щодо включення автобусної зупинки на вул. Івана Франка, 56 та 56а до розкладів руху міських автобусних маршрутів.

Прес-служба Ужгородської міської ради
Makhanets Alex

    Leave a Reply