RADIO7

#добреналаштоване

Закарпаття у п’ятірці регіонів за кількістю нових КТ у модернізованих приймальних відділеннях

Закарпаття у п’ятірці регіонів за кількістю нових КТ у модернізованих приймальних відділеннях

Завдяки реалізації ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» покращується система охорони здоров’я Закарпаття та якість надання медичної допомоги.
«Цього року в межах національної програми в області повністю завершили роботи у всіх восьми приймальних відділеннях. Пацієнти уже кілька місяців отримують тут нові медичні послуги», — зауважив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
За його словами, у закарпатські лікарні за державні кошти закупили та встановили необхідне сучасне обладнання для швидкої діагностики. Зокрема, після отримання усіх необхідних документів запустили в експлуатацію 8 комп’ютерних томографів різної потужності.
Загалом у 2021 р. у країні запрацював 131 новий КТ, уся техніка була розподілена у різні регіони. Як повідомив Мирослав Білецький, наша ж область на п’ятому місці в Україні за кількістю отриманих апаратів.
«Таке якісне передове оснащення є необхідним для ефективної діагностики пацієнтів, тому зараз лікарі ще оперативніше реагують на звернення краян і надають медичну допомогу», — наголосив перший заступник очільника області.
Нагадаємо, в межах «Великого будівництва» оновили відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги в Тячеві, Хусті, Ужгороді, Берегові, Виноградові, Воловці, Рахові та Мукачеві.

Leave a Reply