Закарпаття долучиться до відзначення Дня молитви за сиріт

Щороку в другу неділю останнього осіннього місяця в Україні проводять День молитви за сиріт. Цьогоріч він відбудеться 10 листопада. Традиційно в цей день по всій країні організовують благодійні концерти. На такий захід в Ужгороді запрошує і асоціація Transcarpathia without orphans.

Організатори відзначають, що у концерті візьмуть участь діти та дорослі з усієї області. Також в  ході цього заходу проводитиметься благодійний збір коштів, які потім будуть використані на потреби дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тож організатори закликають відвідати захід та підтримати діток. Концерт розпочнеться о 12.00 у малій залі Закарпатської філармонії.

«День молитви за сиріт» – це день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях. «День молитви» відбувається щорічно, у другу неділю листопада.

У 2011 році Альянс «Україна без сиріт» виступив ініціатором проведення цього дня в Україні. Тоді вперше, у неділю, 6 листопада, за краще життя для знедолених дітей молилися віряни з 6 000 українських церков різних християнських конфесій та деномінацій.

У 2012 році Всеукраїнська Рада Церков та релігійних організацій видала «Звернення щодо захисту і піклування про дітей-сиріт», в якому віруючу спільноту закликали до всебічної підтримки та участі у цій ініціативі. У більш ніж 18 000 церков відбулися тематичні богослужіння, під час яких звершували заступницькі молитви за сиріт. Віряни влаштовували для них благодійні концерти, відвідували дітей у дитячих спец закладах або брали їх на певний час у свої сім’ї.

У 2014 році «Всеукраїнський День молитви» проходив за підтримки першої леді країни Марини Порошенко. Однією з головних подій стала спільна молитва під відкритим небом, яка відбулася у неділю, 9 листопада, на Михайлівській площі у Києві.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *