RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатський обласний театр драми та комедії має всі підстави стати окрасою театрального простору Закарпаття

Закарпатський обласний театр драми та комедії має всі підстави стати окрасою театрального простору Закарпаття

Під час робочої поїздки, сьогодні, 14 березня 2019 року, голова обласної ради Михайло Рівіс мав нагоду побувати у Закарпатському обласному театрі драми та комедії на прем’єрному показі музичної драми Олександра Гавроша «Останнє танго в Хусті». Це перша вистава під керівництвом Василя Снітара у відреставрованому приміщенні театру.
Прем’єра приурочена 80-й річниці Карпатської України. Актори талановито і виразно, створюючи правдиві образи, розповіли про революційний театр вояків-митців, який став передовим загоном наприкінці 30-х років.

По завершенню дійства очільник облради звернувся з вітальним словом до акторів та присутніх глядачів. Наголосив на важливості цієї події у театрі, який пережив свою непросту історію. Подякував усім, хто долучився до реконструкції театру та побажав митцям міцного здоров’я, натхнення, благополуччя, високих творчих здобутків, а виставі – незмінних аншлагів, численних переглядів і вдячних глядачів. Адже цей театр має усі підстави стати окрасою театрального простору Закарпаття.

Прес-служба облради

Leave a Reply