RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатський музей народної архітектури та побуту запрошує зануритись у світ писанкового розпису.

Закарпатський музей народної архітектури та побуту запрошує зануритись у світ писанкового розпису.

29 березня 2018 р. о 16.00 год. відбудеться відкриття ІV виставки «Світ писанки 2018». На розсуд прискіпливого поціновувала народного мистецтва свої роботи представлять близько 30 учасників-писанкарів з Ужгорода та окремих районів Закарпаття. На виставці експонуватимуться писанки у різних традиційних та сучасних техніках. Цього року окрасою виставки стануть композиції писанок різних регіонів України з фондової колекції Музею писанкового розпису з міста Коломия Івано-Франківської області. Уже традиційно окремі експозиції формуватимуться із фондової колекції ужгородського скансену. Це писанки, пасхальні кошики, фаянсові тарілки та традиційний народний текстиль (скатертини, рушники, серветки).

Цього ж дня у музеї проходитиме майстер-клас з розпису писанок традиційною восковою технікою, що розпочнеться о 15.00 год. Майстер-клас проводитиме Цуняк Олександра Іванівна – писанкарка з м. Турка Львівської області.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись й традиціями розпису писанок, насолодитися найкращими взірцями писанкарського мистецтва та фондовими збірками музею!

 

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Leave a Reply