22-річний воротар Сергій Мелашенко проведе в команді Минаю найближчий рік. Зазначимо, що Сергій Мелашенко син легендарного воротара Десни Юрія Мелашенко. Спочатку грав за місцеві команди на рівні області. Вже у серпні 2016-го року підписав контракт із чернігівською «Десною». Саме там, дебютував у команді 19 травня цього року – у матчі Першої ліги, де «Десна» приймала на своєму полі харківський «Геліос». Цей матч тоді завершився з рахунком 5:0 на користь чернігівського клубу.
Закарпатський ФК “Минай” орендував голкіпера чернігівської Десни
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/p_368127_1_slidertop2.jpg)
Leave a Reply