RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатських митників не проведеш, навіть якщо «заправити» паливний бак автівки сигаретами!  

Закарпатських митників не проведеш, навіть якщо «заправити» паливний бак автівки сигаретами!  

На українсько-угорському кордоні митники спільно з прикордонниками вивели на «чисту воду» 24-річну жительку Закарпаття, яка намагалася перевезти майже півтисячу пачок сигарет до Євросоюзу, зазадлегідь приховавши їх у кількох тайниках «Ауді А6».

Так, виїжджаючи з України через миний пост «Косонь», що у зоні діяльності Закарпатської митниці, молода закарпатка для проходження митно-прикордонного контролю свідомо обрала «зелений коридор». Це означає, що вона дотримується порядку переміщення товарів через митний кордон України. Та й ще усно заперечила про наявність будь-яких інших товарів в обсягах, що підлягають обовязковому декларуванню, або з приховуванням від митного контролю.

Втім, досвідчені інспектори вирішили перевірити доброчесні наміри дівчини, провівши поглиблений огляд транспортного засобу. Застосувавши технічні засобіи митного контролю, зокрема: ліхтарика, набору інструментів та викрутки, митники з прикордонниками виявили кілька тайників із прихованими тютюновими виробами без акцизного збору України різних торговельних марок.

– Частина сигарет були приховані в конструктивній порожнині паливного баку іномарки, які знаходилися в пакетах, – розповідають інспектори-пошуківці митного посту «Косонь» Закарпатської митниці. – Інші цигарки приховали під обшивкою заднього ряду сидінь для пасажирів та панелі обшивки приладів в салоні автомобіля.

Відтак, за незаконне переміщення товарів через кордон України, відносно співвітчизниці складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 МКУ. Тютюнові вироби у загальній кількості 470 пачок вилучено, їх вартість визначить спеціаліст-експерт. А от автомобіль марки «Ауді А6» (1999 року виготовлення), оцінений у 145 тис грн, відправлено на штраф майданик митниці до рішення суду.

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply