RADIO7

#добреналаштоване

“Закарпатські ведмеді” перемогли три словацькі команди і стали переможцями Міжнародного хокейного турніру “FRIENDSHIP CUP UZHGOROD”

“Закарпатські ведмеді” перемогли три словацькі команди і стали переможцями Міжнародного хокейного турніру “FRIENDSHIP CUP UZHGOROD”

Сьогодні, 16 лютого, в Ужгороді відбувся вже традиційний Міжнародний хокейний турнір “FRIENDSHIP CUP UZHGOROD”.

На льодовій арені “Ice Land” змагалися аматорські команди зі Словаччини – HK SOBRANCE, HK SVIDNIK, HK JARKOP HUMENNÉ та збірна нашої області “Закарпатські ведмеді”, до складу якої увійшли кращі гравці чемпіонату краю з хокею, фінал якого відбувся тиждень тому.

Поєдинки сьогодні почали “Закарпатські ведмеді” з хокеїстами із HK SOBRANCE, наші перемогли словаків із рахунком 6:0. Відтак закарпатці здолали команду зі Свідніка – 8:5! І насамкінець, хоч і в дуже запеклій боротьбі, наші з рахунком 3:1 перемогли і HK JARKOP HUMENNÉ та стали переможцями турніру загалом!

 Від імені Ужгородського міського голови Богдана Андріїва хокеїстів і вболівальників привітав його заступник Олександр Білак, щиро подякував організаторам, а це, крім Ужгородської міської ради, – Федерація хокею Закарпаття, управління молоді та спорту облдержадміністрації і незмінні спонсори – група енергетичних компаній РЕНЕР, льодова арена “Ice Land”, Закарпатська “Крайна” та інші.

Місця у Міжнародному хокейний турнірі “FRIENDSHIP CUP UZHGOROD” загалом розподілилися так:

 1 місце – Закарпатські ведмеді
2 місце – HK JARKOP HUMENNÉ
3 місце – HK SVIDNIK
4 місце – HK SOBRANCE.
Суддівська колегія під керівництвом словацького арбітра Мароша Штефанко визначила й найкращих гравців матчу:
кращий нападник – Бохнович Петер (HK SVIDNIK)
кращий захисник – Штенко Томаш (HK JARKOP HUMENNÉ)
кращий воротар – Федір Шандор (“Закарпатські ведмеді”)
кращий гравець – Лецо Мірослав (HK SOBRANCE)
кращий бомбардир – Олександр Дмитрієв (“Закарпатські ведмеді”).

Makhanets Alex

    Leave a Reply