RADIO7

#добреналаштоване

ЗАКАРПАТСЬКІ СТУДЕНТИ МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТИСЯ В ДЕРЖАВНИХ УНІВЕРСИТЕТАХ СЛОВАЧЧИНИ  

ЗАКАРПАТСЬКІ СТУДЕНТИ МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТИСЯ В ДЕРЖАВНИХ УНІВЕРСИТЕТАХ СЛОВАЧЧИНИ  

  У четвер, 7 лютого, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі громадська організація «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство» представить Європейську освітню програму “Free Student”.

  Із журналістами зустрінуться: Роман Фрич, кандидат юридичних наук, доцент ,голова громадської організації «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство», Марек Бабіц, декан філософського факультету Католицького Ружомберського Університету кандидат філософських наук та Тока Богдан, студент 5-го курсу Кошицького Технічного університету

  Вже кілька років в Україні діє програма «Free Student”, яка надає можливість безкоштовно навчатися українським студентам в державних університетах Словаччини.

Завдяки програмі вступила значна кількість дітей, які безкоштовно здобувають європейську освіту, частина з яких отримує ще й стипендію від Республіки Словаччина за успішне навчання.

  Цього року до вже існуючих популярних спеціальностей, таких як менеджмент в сфері туризму, промисловий менеджмент, автомобілебудування, різних мовно-гуманітарних спеціальностей,додалися спеціальності, як пілот-деспечер аеропортів, адже ці професії надзвичайно високооплачувані в подальшому. Також інформатика, кібербезпека та все що пов’язано з ІТ технологіями.

 

Засідання відбудеться об 11.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Ужгородський прес-клуб

м. Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4
тел. 0312616007
email: uzhgorod@cure.org.ua
http: pressclub.uz.ua

Leave a Reply