RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатські рятівники повідомили про надзвичайні події в області

Закарпатські рятівники повідомили про надзвичайні події в області

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Закарпатської області станом на 7:00 06 лютого 2019 року.

Підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 16 виїздів, з яких три – хибні .

Щодо обстановки з пожежами

  

Усього

 

Збитки

Загинуло осібПостраждало осібВрятовано осіб
Усьогодітейусьогодітейусьогодітей
Впродовж

Чергової доби

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

З початку року125910191

05.02.2019 о 09:32 – загорання автомобіля«Fiat Scudo», 2009 р.в., за адресою: Виноградівський р-н, біля с. В.Копаня. Пожежою пошкоджено моторний відсік автомобіля.

Некласифіковані надзвичайні події

05.02.2019 о 13:09 внаслідок підняття ґрунтових вод виникло підтоплення підвального приміщення житлового будинку, за адресою: Тячівський р-н., смт Солотвино, вул. Харківська.

Надання допомоги по буксируванню автомобілів

За чергову добу (станом на 06:00 06 лютого 2019 року) для забезпечення проїзду та попередження зупинки руху транспорту на автошляхах області надавалася допомога водіям в буксируванні 1 автомобіля. Від Управління ДСНС України у Закарпатській області залучалися 1 од. техніки та 4 чол. особового складу.

Всього з 01.12.2018  надано допомогу водіям в буксируванні 318 автомобілів.

Робота гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП Управління ДСНС України у Закарпатській області

Підрозділами гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області з початку року на аварійно- та пошуково-рятувальні роботи здійснено 94 виїзди та виходи в гори, в ході яких врятовано 87 людей, котрі потрапили в небезпеку, з них 75 громадянам надано невідкладну долікарську допомогу. Також 263 туристичні групи (загальною чисельністю 4692 особи) отримали консультації, зареєстровано та супроводжено туристичними маршрутами.

Погодні умови на території Закарпатської області

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 06лютого очікується: мінлива хмарність, вночі на сході області невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці: на більшій частині області тумани, на гірських ділянках доріг ожеледиця, на сході слабка ожеледь. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 1-6° морозу, вдень 2-7° тепла, в горах місцями вночі до 9° морозу, вдень 1-3° морозу.

По м. Ужгород:Мінливахмарність, без опадів. Вночі та вранціслабкий туман. Вітерпівнічний 5-10 м/с. Температура повітрявночі 2-4° морозу, вдень 4-6° тепла.

Стан проїзду на автодорогах та перевалах Закарпатської області

Температура повітря на перевалах: Латірському (0°), Абранському(0°), Яблунецькому(-3°), Ужоцькому (-7°), Торунському(0°). На дорогах державного, обласного та місцевого значення покриття сухе, місцями мокре, проїзд забезпечений.

Для виконання робіт із забезпечення проїзду на автошляхах області працювали 7 працівників та 7 одиниць техніки ДП „Закарпатський облавтодор”.

У ДСНС України у Закарпатській області

Leave a Reply