RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатські правоохоронці затримали на хабарі фахівця Держпродспоживслужби

Закарпатські правоохоронці затримали на хабарі фахівця Держпродспоживслужби

На Закарпатті прокуратура та СБУ викрили провідного спеціаліста відділу фітосанітарних заходів на кордоні ГУ Держпродспоживслужби, який вимагав 7 тис грн неправомірної вигоди.

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБ України в Закарпатській області  викрито провідного спеціаліста відділу фіто-санітарних заходів на кордоні ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області, який організував схему отримання неправомірних вигод від суб’єктів підприємницької діяльності за видачу фітосанітарних сертифікатів для експорту продуктів рослинництва за кордон.
Затримали чоловіка в його робочому кабінеті, під час отримання ним другої частини неправомірної вигоди, в розмірі 3 тис грн.
До цього, правоохоронцями задокументовано факт отримання ним 4 тис грн.
Наразі триває проведення першочергових слідчих дій з документування протиправної діяльності викритого на хабарі чиновника, проводяться обшуки за місцем роботи.  
Фігуранта  затримано в порядку ст.208 КПК України.
Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст. 368 КК України  – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.

Триває подальше досудове розслідування.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Leave a Reply