RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатські правоохоронці спілкувалися з майбутніми випускниками УжНУ про умови служби в поліції

Закарпатські правоохоронці спілкувалися з майбутніми випускниками УжНУ про умови служби в поліції

Працівники кадрового управління ГУНП в Закарпатській області зустрілися зі студентами-випускниками географічного факультету Ужгородського національного університету та запросили молодь на роботу в поліцію.

 

Сьогодні, 19 березня, поліцейські завітали до географічного факультету УжНУ та поспілкувалися з майбутніми випускниками вищого навчального закладу.

 

Зокрема, працівник Управління кадрового забезпечення ГУНП області підполковник Юрій Гричка розповів молоді, про переваги роботи у правоохоронних органах. Це – стабільна заробітна плата, перспектива кар’єрного росту, безкоштовне медичне обслуговування, пільгове пенсійне забезпечення, повний соціальний пакет тощо.

 

Підполковник поліції Андрій Готько підкреслив, що вже з першого дня спеціалізованої підготовки майбутні поліцейські отримуватимуть матеріальне та фінансове забезпечення.

 

Працівник кадрового апарату поліції Закарпаття Віталія Приходько розповіла, що потрібно для вступу до лав правоохоронців. Крім того, вона розповіла про вакансії, які є нині в поліції краю.

 

Для кращого засвоєння інформації студентам продемонстрували фото- та відеоматеріали про роботу поліції Закарпаття.

 

Майбутні випускники залишилися задоволеними від зустрічі й охоче ставили запитання гостям. Можливо, хтось із них після завершення навчання поповнить ряди поліції Закарпаття.

 

https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/zakarpatski-pravooxoronczi-spilkuvalisya-z-majbutnimi-vipusknikami-uzhnu-pro-umovi-sluzhbi-v-policziji/

Makhanets Alex

    Leave a Reply