RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатські ОТГ отримали перші землі від Держгеокадастру

Закарпатські ОТГ отримали перші землі від Держгеокадастру

Сьогодні, 6 червня, відбулося урочисте підписання актів передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Питання передачі земельних ділянок, надання ОТГ можливості вирішувати долю земель, що розташовані на їх території було та залишається одним із найбільш актуальних питань розвитку місцевого самоврядування.

Світлана Мельничук, начальник ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області розповіла, що управлінням була проведена інвентаризація земель сільськогосподарського призначення.

«Це була творча робота – наша і ОТГ, адже ми спільно знаходили території, спільно узгоджували місцевості. Наразі технічні документації вже затверджені, прийнятий наказ про передачу земель ОТГ і на підставі підписаних сьогодні документів представник ОТГ звертається до реєстратора», – зауважила пані Світлана.

Так, начальник ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області вручила головам Іршавської, Полянської, Перечинської, Баранинської, Вільховецької та Тячівської ОТГ документи, в яких міститься інформація про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу. Надалі ці документи будуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі прав на ці землі.

Leave a Reply