RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатські митники вилучили незаконні кошти та золоті злитки загальною вартістю понад 5,7 млн грн

Закарпатські митники вилучили незаконні кошти та золоті злитки загальною вартістю понад 5,7 млн грн

Сьогодні ввечері, 24 березня, інспектори управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці задокументували порушення митних правил відносно громадянина України, який намагався в обхід митного контролю перемістити кошти та золоті злитки, загальною вартістю понад 5,7 млн грн.

Це сталося неподалік від смт Великий Бичків, що на Рахівщині, поблизу українсько-румунського кордону. Увагу стражів кордону привернули двоє громадян України (1970 р.н. та 1994 р.н.), які намагалися поза пунктами пропуску незаконно перетнути державного кордон з України в Румунію.

Під час здійснення огляду особистих речей батька і сина виявлено грошові кошти та цінності. Зокрема: 92 400 гривень, 96 900 євро, 71 200  доларів США та 3 золоті злитки загальною вагою 300 грам.

Як пояснив старший чоловік, він із сім’єю, втікаючи від обстрілів з Харкова, приїхали до митного посту «Солотвино», де дружина і дочка перетнули кордон з Румунію. А він із сином залишились на Україні в пошуках житла. Поблизу смт Великий Бичків наблизилися до берега р.Тиса, де проходить державний кордон України та були затримані. На виявлену валюту та золоті цінності будь-яких підтверджуючих документів при собі не мав.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 482 Митного кодексу України.

Тож, незаконні кошти (92 400 гривень, 96 900 євро – за курсом НБУ становить 3114172 грн та 71 200 доларів США – 2082948 грн), а також золоті злитки, вартість яких понад 438 тис грн, вилучено. Справу скерують до суду.

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply