RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатські митники не випустили з території України вантажівку з ознаками кримінального злочину

Закарпатські митники не випустили з території України вантажівку з ознаками кримінального злочину

 

Закарпатські митники повідомили правоохоронців про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, через виявлення на кордоні причепа вантажного транспортного засобу з підробленням заводського номеру кузова.

Ймовірним порушником виявився перевізник однієї із волинських фірм, який для перетину українсько-угорського кордону обрав митний пост «Тиса», що в зоні діяльності Закарпатської митниці. 34-річний водій вантажівки марки «ДАФ» з ізотермічним фургоном їхав до Угорщини порожнім.

Під час проходження митно-прикордонного контролю та ретельної перевірки причепу марки «KRONE», увагу інспекторів привернули наявні сліди перефарбування та потертості номерного знаку. Це свідчило про ознаки можливої підробки номеру кузова фургону.

Тож, Закарпатська митниця відразу ж звернулася до правоохоронних органів та направила повідомлення про протиправне діяння, що може містити ознаки злочину за статті 290 Кримінально кодексу України. А це – «знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу». Санкції даної статті передбачають штраф від 150 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Митники задокументували дане правопорушення та викликали слідчо-оперативну групу для відповідного реагування. Тепер перевізнику доведеться надавати пояснення правоохоронним органам. Причіп з перебитими номерами, приблизна оцінка якого півмільйона грн, вилучено.

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply