Спільними зусиллями Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби та підпорядкованого Управління Закарпатська митниця, попереджена спроба незаконного ввезення в Україну збірного вантажу на підставі документів, що містили неправдиві відомості щодо відправника та одержувача товару, а також його вартості.
Так, відповідно до наданих до митного контролю Закарпатській митниці документів, вантаж (
меблі та фурнітури до них,
освітлювальні прилади, дзеркала та предмети декору) слідував від китайської компанії-продавця на адресу однієї з компаній, зареєстрованій у Донецькій області. Разом з тим, країною походження вказаних товарів зазначався Європейський Союз, що і було підтверджено (інформацією, зазначеною на маркуванні) під час
митного огляду товарів.
![🪑](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/REZqT0D98F7SDiZpN4eXrB04qWgO7Q-8sKDC5EJs11b3VApr249osmh9Zsm0m5XRZk4CxSC53L-9y-26KIDszzDSAm2vr1gYnrHAGCRPUjBzl5kDIQ=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1/16/1fa91.png)
![💡](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/iXSvXJImgtV8Yf9QGVIHOuzl-l76XJm92RfYK7RnRkf_Uvf8SyDUjyF4Q7zYZIAgo738rFZNwXsLtlYL0poHWVbCsNTV7OtC3a_T0_Xxk_8166Iegw=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
![🔎](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/uAcbAFBKENoeWYsp5FfrpxLlCHdYBtm0aZ8jyixiAJKdFIec325BfYqwxCDhV_21oo9Vtk2ThZuSYx4-i7mKl2pU6Ujuy2j203eSSrv0MsnS4mt62g=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f50e.png)
![🛃](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/NOp6sABKbJQ-IT0XbBHctAg4HpFjyUbkIiJN7ZmB4rBZ0cv-rBmnykeMCwogRqlbB2dmAifYIqBn9fnp-t8H85on0dCHl66Ms5m9SbgpzXy1Zb1r3g=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f6c3.png)
![🇮🇹](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/sVH7wQx7-OGIym0yiGXNf_MyjZMDd_gDv7opxeLkSQLLF7YGuOmgg_xCTjqRD-eywjWUxfWFwmv0p86mtvrZ2PeRQfrBNtoBgInvMDiy5HNIkH3qRNXahUE3dA=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f1ee_1f1f9.png)
Департамент боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби у
максимально стислі терміни отримав усю необхідну інформацію від італійських колег та встановив не тільки дійсних відправника та одержувача товару, але і його вартість,
яка більш як у півтора рази була більшою від заявленої.
![💫](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/_Yk157zRldbKa0qHYIGp2HwIB7MAtv6XM8mz9kbm50HtiGihBlTYRm927e8JYYWA078I59ZIEbjbyGGuuEtx4fT7zIpppNjvyAzYK2ZdHAfTyv88HA=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
![❗️](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/1m0OTpXNrTs3PFa8SEr3vco6bWe2rNh6mf9GcpXxTCdbDEL7RNU2fIZaVgKYd5o1gO8qbvOHTT0EYmKE7TIuuTg09yMoXONai-i-3WnrUJo3f2Th=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
За результатами вжитих перевірочних заходів, Закарпатська митниця склала протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.
![☝️](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/lCOR22NbobCjN8lm-2BMF67I50_QNjLdlKVwSvvr6uHWIbqBGZk5YqjqBCu7Rq6xNj-fwWTHmz1181ToIE6t5ivQ_68feXe73z7WlKeLUQJj5lU8=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Leave a Reply