RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатські митники не дозволили ввезти в Україну на підставі неправдивих відомостей товар вартістю понад 3 млн грн

Закарпатські митники не дозволили ввезти в Україну на підставі неправдивих відомостей товар вартістю понад 3 млн грн

Спільними зусиллями Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби та підпорядкованого Управління Закарпатська митниця, попереджена спроба незаконного ввезення в Україну збірного вантажу на підставі документів, що містили неправдиві відомості щодо відправника та одержувача товару, а також його вартості.
Так, відповідно до наданих до митного контролю Закарпатській митниці документів, вантаж (🪑меблі та фурнітури до них, 💡освітлювальні прилади, дзеркала та предмети декору) слідував від китайської компанії-продавця на адресу однієї з компаній, зареєстрованій у Донецькій області. Разом з тим, країною походження вказаних товарів зазначався Європейський Союз, що і було підтверджено (інформацією, зазначеною на маркуванні) під час 🔎 митного огляду товарів.
🛃 Закарпатські митники поставили під сумнів участь китайської компанії-продавця у вказаній оборудці та ініціювали направлення запиту до митних органів 🇮🇹Італії, з метою перевірки заявлених відомостей.
Департамент боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби у 💫максимально стислі терміни отримав усю необхідну інформацію від італійських колег та встановив не тільки дійсних відправника та одержувача товару, але і його вартість, ❗️яка більш як у півтора рази була більшою від заявленої.
За результатами вжитих перевірочних заходів, Закарпатська митниця склала протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.
☝️Товар вартістю понад 3 млн грн вилучили.

Leave a Reply