Свято наближається: Святий Миколай у Джублику з 10 грудня вже прийматиме гостей

З 10 по 19 грудня Резиденція Святого Миколая у Джублику, що на Іршавщині, відкриває свої двері для відвідувачів. Про це повідомляється на сторінці Джублика в соцмережі Facebook.

“З десятого грудня, щодня, для всіх дітей, від десятої до шістнадцятої години, буде відкритим будинок Святого Миколая в Джублику. Святий Миколай чекатиме на своїх шанувальників.Організаторів груп просимо заздалегідь повідомити час та день відвідин на сторінку або за телефонами:
0966523942 – о. Теодор; 0988636238 – брат Йосиф”, – йдеться у повідомленні.

Відзначимо, минулоріч Святий Миколай у Джублику вперше запросив до себе в гості. Поспілкуватися зі Святим приїхало чимало дітлахів. Резиденцію відвідали не тільки діти з різних куточків області, а й з інших регіонів України. Відвідувачі  приносили листи для Святого Миколая, танцювали, співали та розповідали вірші. А за це отримували смачні подарунки. Та найголовніше – у Джубликівській Резиденції Святого Миколая справді поринаєш у атмосферу дитинства та добра.

Нагадаємо, як повідомляло Радіо7 настоятель монастиря Собору Пресвятої Богородиці отець Атанасій Чийпеш 24 листопада анонсував дату початку відвідин Святого Миколая та повідомив про необхідність попереднього запису. 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *