RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатська поліція виявила 6 п’яних водіїв, один з яких попадається не вперше

Закарпатська поліція виявила 6 п’яних водіїв, один з яких попадається не вперше

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття  задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Свалявському, Перечинському, Виноградівському та Берегівському районах. Ще двох нетверезих водіїв виявила патрульна поліція області. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

У селі Сімерки Перечинського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили пізно ввечері позашляховик марки «Toyota Land Cruisеr» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння молодий житель сусіднього Свалявського району. Цього водія вже не вперше за цей рік зупиняють за керування в стані алкогольного сп’яніння, водійське посвідчення від нього вилучили раніше.

Від проходження медосвідування юнак відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили водія від керування.

У селі Тибава Свалявського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі для перевірки автомобіль марки «ВMW» іноземної реєстрації, який виконував незрозумілі маневри. Водій спробував втекти від правоохоронців, його наздогнали.

За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Він також не надав водійського посвідчення. Від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від  керування.

У Берегові вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки позашляховик марки «Меrсеdеs» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував житель міста Ужгород у стані алкогольного сп’яніння, який відмовився від проходження медосвідування. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від  керування.

У селі Клинова Гора Виноградівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки незареєстрований мотоцикл, яким керував місцевий юнак у стані алкогольного сп’яніння. Водій від проходження медосвідування відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол і відсторонили водія від керування.

Ще двох п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Leave a Reply