RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатська митниця розпочала працювати в новому форматі

Закарпатська митниця розпочала працювати в новому форматі

 

Як відомо, Закарпатська митниця з 1 липня розпочала працювати як єдина юридична особа, зоною діяльності якої визначено територію Закарпатської області. А це – 19 пунктів пропуску на кордоні України з Румунією, Угорщиною та Словаччиною. Зі штатною чисельністю – 927 посадових осіб.

Перехід у нову структуру проходить відповідно до запланованих заходів. Усі підрозділи митниці працюють у штатному режимі. Затримок у митному оформленні громадян та суб’єктів ЗЕД не має.

Функціонування митних органів у форматі єдиної юридичної особи є розповсюдженою європейською практикою та передбачає оптимізацію адміністративних, кадрових та багатьох інших ресурсів.

Закарпатська митниця, як й інші митні органи України, стане більш – орієнтованою на високі технології та зручний сервіс для підприємців та громадян, а працівники, які пройшли тестування з питань кваліфікації та благонадійності, зможуть ефективно здійснювати митні процедури, протидіяти контрабанді та іншим порушенням митного законодавства.

До слова, що на митному посту «Ужгород-автомобільний», що на українсько-словацькому кордоні, запроваджено експеримент «Нове обличчя митниці». Тут до роботи залучені фахівці, які отримали найвищі бали за результатами тестувань та продемонстрували нульову толерантність до корупції.

 

Leave a Reply