RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатська митниця готує наступний транш передачі конфіскованого майна

Закарпатська митниця готує наступний транш передачі конфіскованого майна

➡️Сьогодні, 9 березня, перший заступник Голови Держмитслужби Олександр Щуцький побував на складах Закарпатської митниці, де зберігається вилучене за протоколами порушень митних правил майно та яке вже за рішенням суду конфісковано на користь держави.
Високопосадовець особисто перевірив, які речі та товари є в наявності, та які потребують якнайшвидшої передачі військовим, переселенцям та дитбудинкам.
☝️Серед наявних вилучених та конфіскованих речей – дороговартістне медичне обладнання, тютюнові вироби, одяг, взуття, меблі, побутові техніка та хімія, мастила, потужні генератори, фури, причіпи та інше.
💬«В умовах воєнного стану усі митниці Держмитслужби передають на потреби українських військових конфісковане майно, – зазначає Олександр Геннадійович та додає:
– Зараз на митних складах припадають пилюкою багато товарів, які першочергово потрібні військовим, лікарям, переселенцям та дитбудинкам. Будемо максимально швидко їх передавати, передусім автотранспорт.»
✔️Нагадаємо, відповідно до ЗУ «Про правовий режим воєнного стану», ЗУ «Про передачу, примусове відчудження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» та Розпорядження КМУ від 26.02.2022 року №186-р «Про передачу майна для потреб Збройних Сил», Закарпатська митниця вже передала 390 транспортних засобів на потреби ЗСУ.

Leave a Reply