RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатка видала власну збірку «Той во»

Закарпатка видала власну збірку «Той во»

«А ти люби красу цього моменту, люби як  в спеку ту краплю води, не голод зрушить твою землю, а ненависть зітре твої сліди», — уривок з віршів закарпатки Юлії. Збірка дівчини «Той во» побачила світ зовсім нещодавно. Про презентацію Юля поки думає і з захватом розповідає про перший доробок.

Юлія БЕЖИНЕЦЬ

поетеса

Який жанр віршів я не можу сказати одним словом. Бо кожен по-своєму написаний. І в кожному вірші є певні почуття, які я колись відчула. Гадаю, кожна людина зможу себе в ньому побачити. Одного напрямку віршів немає. Ми підбирали  до поезії окрему   ілюстрація. І сторінки між собою несхожі. У кожній ілюстрації є своя особливість.  

Творчість Юлі не тільки у віршах, а й цікавому світогляді. Книга має філософський зміст і присвячена найдорожчим людям та моментам поетеси. «Це момент, коли є бажання рости, стимул читати і вдосконалюватись з кожним рядком», – каже Юля.

Юлія БЕЖИНЕЦЬ

поетеса

У свій час я теж небагато читала прози. Хіба в школі. Обожнювала читання віршів, ходила на різні конкурси. Кожного року вчила за шкільною програмою вчила величезні мемуари, а зараз у мене взагалі нема пам’яті на це. Не знаю, куди вона ділася. Ми з Мариною хотіли зробити її не таку, як усі книги. У кожну сторінку хотіли поставити щось цікаве і заохотити молодь читати. Не просто показати мамі, яка скаже «ой, як класно, а дійсно, щоб це було усім до душі. Як старшому поколінню, так і дорослому.

На збірку дівчину надихнули не тільки власні амбіції, а й книга Скрябіна . Пише Юля не за столом у кабінеті, а  йдучи вулицею чи сидячи у маршрутці. Назва «Той во» не що інше, як слово паразит, яким користується кожен третій,  навіть не помічаючи. За словами дівчини, у цьому й вся сіль.

Юлія БЕЖИНЕЦЬ

поетеса

Робилась книга більше місяця. Ми її забрали, показали рідним. Хотіли нічого не виставляти в інтернет, поки не побачимо реакцію близьких на створення власного світу. І ми вибрали собі псевдоніми ; вона Май, а я Юлько. Так воно й лишилося.

Перший тираж збирає своїх читачів, а презентація книги — уже незабаром.

Джерело: Уж інформ

Leave a Reply