RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатець вперше стане учасником «битви Шварценеггера»

Закарпатець вперше стане учасником «битви Шварценеггера»

Вперше закарпатський богатир візьме участь у престижних світових змаганнях «ARNOLD CLASSIC – 2019» у США. Таке рішення прийнято Федерацією стронгмену України і саме хустянин Денис Бережник – один із силачів, які представлятимуть нашу країну.

Змагання найсильніших чоловіків світу засновані відомим американським бодібілдером, кіноактором, продюсером, бізнесменом та політиком Арнольдом Шварценеггером , потрапити на них не так вже і просто та й недешево. За фінансової підтримки народного депутата України Валерія Лунченка та сприяння місцевих підприємців Денису вдалося спланувати поїздку.

Денис Бережник – хустянин, уродженець тячівського Дубового, у минулому футболіст і титулований пауерліфтер, нині – відомий стронгмен, сила успіху якого – не зупинятися. Чергові силові змагання – це ще один крок до омріяної мети: реалізувати себе у спорті, без якого вже й не тямить свого життя. Тож на тренуваннях викладається на повну, але і свою тренерську діяльність у фітнес клубі не покидає й досі.

Вже менш як за місяць на хлопця чекає нове випробування. За рішенням Федерації стронгмену України він візьме участь у найпрестижніших світових змаганнях «ARNOLD CLASSIC – 2019» у США. Їх заснував відомий американський бодібілдер, кіноактор, продюсер, бізнесмен та політик Арнольд Шварценеггер, а потрапити на них не так вже і просто та й недешево. Завдяки підтримці народного депутата України Валерія Лунченка Денису таки вдалося спланувати поїздку.
Бережник наразі єдиний закарпатець, який за усі роки існування так званої битви Шварценегера братиме у ній участь. Однак, каже, їде туди не сам.

Щодо силових вправ, то їх у богатирів буде чотири. Десятьох найсильніших із найкращим результатом відберуть до фіналу, де на них чекатимуть ще дві вправи, які й визначать переможця.

За останній рік Денис дуже змінився – виріс як спортсмен в очах багатьох. А пройти довелося через багато що…

До слова, змагання в США пройдуть з 28 лютого по 3 березня, а готує до важливих стартів Дениса тренер Михайло Гал. Також закарпатський титан додає: саме підтримка рідних, друзів та колег по «тренажерному цеху» щоразу додавала сил і натхнення йти тільки вперед. Цей раз – не виняток.

Leave a Reply