RADIO7

#добреналаштоване

Загарбники бояться, що до Криму з Росії в’їдуть диверсійні групи – Ташева

Загарбники бояться, що до Криму з Росії в’їдуть диверсійні групи – Ташева

Окупаційна влада в Криму боїться, що з Росії на територію тимчасово окупованого півострова через Керченський міст в’їдуть диверсійні групи.

Про це постійна представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева сказала в інтерв’ю Radio NV, передає Укрінформ.

“Бачимо, що влада Росії встановила додаткові пункти перевірок на Керченському мосту в обидві сторони — і в сторону виїзду з Криму, і в сторону заїзду. Вони бояться диверсійних груп, які можуть через територію Російської Федерації в’їхати в Крим. В них на кордонах багато дір, і в’їхати на територію Криму зараз можливо для якихось диверсійних дій. Тому паніка має підстави”, – зазначила Ташева.

Вона зауважила, що наразі фіксується велике навантаження на Керченський міст. Чиновниця акцентувала, що “місцеве населення або здебільшого ті, хто понаїхали після 2014 року, російські громадяни, почали достатньо активно виїжджати з Криму”.

Як повідомлялося, призначений кремлем “глава” тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов створив на півострові власну приватну військову компанію “Конвой”, якою керує “права рука” засновника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина Костянтин Пікалов.

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.