RADIO7

#добреналаштоване

За перше півріччя галицькими гвардійцями було затримано 4253 особи

За перше півріччя галицькими гвардійцями було затримано 4253 особи

За перше півріччя галицькими гвардійцями було затримано 4125 осіб за адміністративні правопорушення та 128 осіб за підозрою у скоєнні злочину. Мова йде про міста, де гвардійці виконують завдання з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції: Ріне, Ужгород та Тернопіль. Окрім того було виявлено 15 одиниць вогнепальної зброї у Рівному, 3 гранати в Ужгороді, 10 набоїв та 10 одиниць холодної зброї. На цьому та інших питаннях конкретніше зупинялись під час підведення підсумків діяльності за 1 півріччя 2 Галицькою бригадою Нацгвардії України.

Як повідомив присутнім заступник командира бригади з громадської безпеки полковник Олег Савич, з 20 червня поточного року гвардійці залучаються до служби з охорони громадського порядку на двох нових об’єктах у Рівненській області. Ці завдання будуть виконуватись під час курортного сезону у населених пунктах Хрінники та Більська Воля.

«Це пов’язано з тим, що в цих місцях дуже багато відпочиваючих, – говорить полковник Савич, – тому ми там задля їх безпеки. За короткий період час було затримано 1 особу за вчинення кримінального правопорушення та ще 149 за адміністративні».

Особовий склад 2 батальйону бригади у Тернополі 13 разів залучався до виконання завдань з охорони громадського порядку під час масових заходів та візитів осіб, відносно яких здійснюється державна охорона. 3 батальйон з міста Ужгорода залучався 8 разів до аналогічних завдань, а військова частина 3055 – 14.

Як відмічає командир бригади, полковник Петро Шуляк, з року в рік тенденція покращення показників служби гвардійцями лише зростає. Це може говорите про те, що особовий склад якісно підготовлює солдат молодих призовів та сумлінно ставиться до виконання своїх обов’язків.

«Величезну увагу в першому півріччі було приділено бойовій та спеціальній підготовці, – розповідає заступник командира бригади полковник Олег Пельчарський. – Ця підготовка розпочинається з моменту, коли юнак прибуває на навчальний збір. Тут з ним повинні працювати кваліфіковані сержанти, офіцери і, особливо, інструктора з бойової підготовки. Від того, наскільки ми з вами знайдемо підхід до молодого солдата залежить його бажання навчатись та, в подальшому, якість виконаних завдань».

Відзвітовано було і про будівництво багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців та їх сімей у місті Тернополі. Наразі всі 9 поверхів житлового будинку вже зведені, триває утеплення та внутрішні роботи. Наступного року житловий будинок планується здати в експлуатацію.

Leave a Reply