Протягом останньої доби представники правоохоронних органів Закарпатської області усього відреагували майже на сто викликів. З усіх викликів в Мукачеві було відредаговано на 40 викликів та на 56 викликів відреагували в Ужгороді.
З 2 по 3 липня поліція винесла 39 постанов, копи за добу склали п’ять протоколів. У патрульних інформують, що з 2 липня по 3 липня трапилися дві дорожньо-транспортні пригоди, обидві аварії сталися в обласному центрі Закарпаття. За добу правоохоронці розкрили чотири кримінальні правопорушення. Окрім цього, було на вулицях населених пунктів Закарпатської області виявлено двох водіїв, що перебували за кермом у нетверезому стані.
Leave a Reply