RADIO7

#добреналаштоване

За минулу добу  закарпатські митники оформили та пропустили понад 1200 автівок, ввезених в Україну за пільговим розмитненням

За минулу добу  закарпатські митники оформили та пропустили понад 1200 автівок, ввезених в Україну за пільговим розмитненням

 

За останню добу (28.06.2022) через пункти пропуску Закарпатської митниці пропущено 1221 придбаний громадянами транспортний засіб.

За період з 00:00 по 08:00 29.06.2022 через закарпатські пункти пропуску пропущено 307 придбаних авто.

Наразі перед пунктами пропуску сусідніх з Україною країн Євросоюзу ще залишаються значні черги із сотень придбаних автомобілів громадянами, які ввозяться для вільного обігу з звільненням від оподаткування, передбаченого Законом України від 24.03.2022 № 2141-IX.

Як уже повідомлялося, законодавці направили на підпис Президенту. Законопроєкт про скасування «пільгового розмитнення» автомобілів з 01.07.2022 року.

Закарпатська митниця закликає громадян враховувати час очікування на перетин кордону для своєчасного та безперешкодного перетину кордону. Інформація про час очікування на перетин кордону у пунктах пропуску на:

– словацько-українському кордоні: https://cutt.ly/wKJD1Ld

– угорсько-українському кордоні: https://cutt.ly/1KJD76u

– румунсько-українському кордоні: https://cutt.ly/OKJFeye

Після перетину кордону якомога швидше доставляйте ваше авто у митні термінали для митного оформлення. Пам’ятайте, що там нині, особливо на близьких до кордону митних постах – теж черги. Консультуйтеся з брокерами, які володіють відповідною інформацією.

Для зручності громадян, з 29 по 30 червня 2022 року Закарпатськоа митниця продовжила роботу митних постів «Ужгород-вантажний», «Мукачево» та «Виноградів» до 24-ї години.

Просимо врахувати громадян і вимоги митних органів країн ЄС у частині митного оформлення експорту придбаних транспортних засобів.

Уникайте конфліктних ситуацій, необґрунтованих скарг та взаємних образ у стосунках з посадовими особами органів державної влади і між учасниками транскордонного руху.

Будьте взаємоввічливими‼

Пресслужба Закарпатської митниці

Leave a Reply