23 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді. Про це повідомляють управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради та Ужгородська міськрайонна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України».
Відзначається, що 1744 ужгородців захворіли з початку епідемії. Загалом 938 людей одужало, 20 ужгородців перебуває на стаціонарному лікуванні, 762 -лікуються амбулаторно, а 660 містян знаходяться на самоізоляції
Також повідомляється, що загалом від ускладнень, викликаних коронавірусом, померло 24 людей.
Leave a Reply