RADIO7

#добреналаштоване

ЗА КОРДОН ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЧОЛОВІКІВ ВИКРИЛИ ПРИКОРДОННИКИ НА ЗАКАРПАТТІ

ЗА КОРДОН ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЧОЛОВІКІВ ВИКРИЛИ ПРИКОРДОННИКИ НА ЗАКАРПАТТІ

Ще один канал з переправлення через кордон військовозобов’язаних чоловіків викрили прикордонники в рамках оперативно-профілактичних заходів «Рубіж – 2022».

Учора прикордонний патруль відділу «Лужанка» Мукачівського загону затримав на відстані 200 метрів від кордону двох громадян України. Мешканці Львівщини шукали можливість незаконно потрапити до Угорщини.

Для з’ясування усіх обставин правопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», чоловіків доставили до прикордонного підрозділу.

У ході опитування співробітники оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону з’ясували, що затримані є батько і син, які пристали на пропозицію ділків із Ужгорода щодо сприяння у незаконному залишенні території України. За протизаконні послуги горе-втікачі сплатили переправникам по 5 тисяч євро. Також прикордонники встановили й особу, причетну до організації незаконного переправлення чоловіків через державний рубіж.

У ході проведення подальших заходів оперативні співробітники Мукачівського загону спільно із працівниками міграційної поліції Закарпатської області встановили місце перебування вказаної особи. Правопорушника затримали в порядку ст.208 КПК.

За даним фактом внесені відомості до ЄРДР за ч.3 ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

За сприяння у незаконному перетині державного кордону чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до дев’яти років.

                                                    Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply