RADIO7

#добреналаштоване

З нагоди Всеукраїнського дня безпечного Інтернету закарпатські поліцейські провели для школярів краю лекції на тему «Разом для найкращого Інтернету»

З нагоди Всеукраїнського дня безпечного Інтернету закарпатські поліцейські провели для школярів краю лекції на тему «Разом для найкращого Інтернету»

Працівники ювенальної превенції поліції Закарпаття долучилися до проведення в навчальних закладах лекцій на тему «STOP_SEXтинг». Головна мета таких заходів – підвищити рівень обізнаності неповнолітніх у темі насильства через всесвітню мережу Інтернет.

Вчора, 5 лютого, Україна спільно з Європою відзначала день безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».  Поліцейські Закарпаття долучилися до тематичних заходів, провівши лекції в навчальних закладах краю. Тема уроків – «STOP_SEXтинг», мета заходів – запобігти вчиненню Інтернет-насильства та підвищити рівень обізнаності неповнолітніх у темі насильства через всесвітню мережу. Правоохоронці здійснили роз’яснювальну роботу серед батьків та педагогічних колективів. Також працівники ювенальної превенції  провели зустрічі, робочі наради, аби захистити дітей від сексуальних ризиків в Інтернет-мережі, обговорили пропозиції, щодо налагодження взаємодії в забезпеченні дозвілля дітей у позашкільний час. Правоохоронці пояснили слухачам, що поліція завжди  своєчасно реагує на кожне звернення, пов’язане з Інтернет-переслідуваннями або Інтернет  загрозами, з оперативним залученням працівників управління кіберполіції.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Leave a Reply