РАДІО 7

#добреналаштоване

YouTube перестане показувати кількість дизлайків під відео

YouTube перестане показувати кількість дизлайків під відео

Відеосервіс YouTube повідомив, що тестує кілька нових інтерфейсів, в яких не відображається кількість дизлайків. Зміни з’являться у частини користувачів в найближчі тижні, кажуть в компанії.

Глядачі все одно можуть поставити дизлайк – вони просто не знатимуть їх кількість. Творці відео як і раніше зможуть бачити точну кількість лайків і дизлайків в YouTube Studio. Компанія відзначає, що функцію тестуватимуть на прохання творців відео – за їхніми словами, користувачі іноді спеціально можуть «атакувати» відео дизлайками.

YouTube

Експеримент торкнеться невеликої групи користувачів – як їх відберуть і в яких країнах тестуватимуть відключення лічильника, компанія не повідомляє. Але користувачі не зможуть відмовитися від тестування, якщо їх інтерфейс оновиться, – вони можуть тільки поділитися відгуками з YouTube.

Ще відеосервіс YouTube не планує прибирати лічильник дизлайків для всіх. Відгуки про експеримент допоможуть сервісу проаналізувати, чи потрібне таке оновлення в майбутньому.

Також стало відомо, що YouTube проаналізував, як змінювався український контент за час пандемії, а також підрахував статистику популярності окремих тематик і каналів. Згідно з даними компанії, 2 млрд користувачів у світі заходять у свої акаунти щомісяця. Кількість українських каналів зі 100 000 передплатників і більше за останній рік зросла на 35%, а каналів з 1 млн передплатників і більше – на 45%. В середньому український користувач щодня проводить в YouTube понад 55 хвилин.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply