RADIO7

#добреналаштоване

Європа будує нове покоління супутників Galileo

Європа будує нове покоління супутників Galileo

Європейське космічне агентство (ESA) обрало Thales Alenia Space та Airbus Defense & Space для побудови двох сімейств космічних кораблів, які становитимуть друге покоління супутників для навігаційної системи Galileo.

Контракти на 12 супутників складають €1,47 млрд і охоплюють проектування та будівництво. В даний час система Galileo включає 26 супутників першого покоління. 12 нових супутників другого покоління вже виготовляються та випробовуються.

Galileo satellite

Очікується, що перший із нових супутників Galileo буде запущений до 2025 року, збільшуючи точність, що надається користувачам, від метра до дециметра. Супутники другого покоління матимуть:

  • електроприводні системи;
  • повністю цифрові корисні навантаження, які можна легко переконфігурувати на орбіті;
  • міжсупутникові зв’язки, які дозволять кожному супутнику здійснювати самоперевірку, зменшуючи залежність від наявності наземних установок;
  • більш потужні навігаційні антени;
  • вдосконалені механізми захисту від заклинювання та фальсифікації;
  • точніші атомні годинники.

G2 також матиме деякі нові можливості, включаючи двосторонній зв’язок з людьми, які постраждали під час аварійно-рятувальних робіт. Новий механізм надзвичайних сповіщень дозволить владі попередити людей в небезпечних районах, наприклад під час цунамі або землетрусів. Ці сповіщення надходитимуть незалежно від постачальників телекомунікаційних послуг, використовуючи навігаційні сигнали Galileo як односторонню службу обміну повідомленнями.

Galileo Navigation System

Системою Galileo для космічної програми EUSPA керуватиме Агентство ЄС, що базується в Празі. Ці два органи співпрацюють з розробкою та експлуатацією системи Galileo, тоді як ESA відповідає за проектування, розробку, постачання та якість супутників та наземної інфраструктури.

Джерело.

Leave a Reply