RADIO7

#добреналаштоване

ЄС наполягає на відновленні кримінальної відповідальності за незаконне збагачення

ЄС наполягає на відновленні кримінальної відповідальності за незаконне збагачення

Європейський союз наполягає на необхідності відновлення в Україні кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Як передає РБК-Україна, про це йдеться у спільному комюніке учасників саміту, оприлюдненому на сайті Міністерства закордонних справ.

Зокрема, сторони домовилися про важливість прискорення зусиль у боротьбі з корупцією, у тому числі упродовж поточного виборчого року.

“Ми привітали призначення суддів Вищого антикорупційного суду та прогрес у наближенні початку його роботи. Ми домовилися про нагальну необхідність відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення і забезпечення необхідної незалежності та ефективного функціонування усіх антикорупційних установ”, – вказано у спільній заяві президента Європейської ради Дональда Туска та президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера.

Нагадаємо, Верховна рада України 6 червня відмовилася розглядати законопроект президента Володимира Зеленського про відповідальність за незаконне збагачення. Зокрема, нардепи не змогли включити відповідний законопроект у порядок денний.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/politsiya-kvalifitsirovala-terakt-obstrel-1562622599.html

 

Leave a Reply