RADIO7

#добреналаштоване

ЄС намагається врегулювати ринок Bitcoin та інших криптовалют

ЄС намагається врегулювати ринок Bitcoin та інших криптовалют

Віртуальні валюти продовжують набирати популярність, незважаючи на падіння цін в останні місяці. Bitcoin, Ethereum та інші провідні способи цифрових платежів сильно постраждали від китайського уряду. Консервативний режим у країні поставив перед собою мету заборонити видобуток криптовалют, що спричинило сумʼяття на ринку.

Професіонали та ентузіасти, які беруть участь у цій діяльності, стикаються з ще однією несподіваною проблемою, яка повʼязана з європейськими регуляторами. ЄС планує запровадити законодавчі заходи, щоб полегшити відстеження цифрових портфелів, в яких зберігаються віртуальні валюти.

Bitcoin

Це частина широкомасштабної стратегії ЄС щодо боротьби з фінансовою злочинністю, ухиленням від сплати податків та відмиванням грошей. Законодавчі заходи включають вимогу до бірж криптовалют та інших постачальників послуг щодо збору інформації від споживачів.

На даний момент гаманці повністю анонімні та повʼязані зі складними паролями, без персональних даних. Нові обмеження стосуватимуться всіх постачальників послуг криптовалютного ринку по всьому ЄС. Розслідування влади показують, що це один із найновіших і найпоширеніших методів відмивання грошей у всьому світі.

Ethereum

Забезпечення фінансової стабільності вимагає більш рішучих заходів проти сектору віртуальної валюти. За даними Chainalysis, у 2020 році в сірому секторі було більше $2 млрд переказів Bitcoin та інших криптовалют. Цікавим фактом є те, що понад 55% усіх платежів було перераховано усього на 270 рахунків.

Нові закони ЄС серйозно завадять цій діяльності, розкриваючи персональні дані власників відповідних портфелів. Американська служба фінансових злочинів також уже закликала до подібних дій у США.

Джерело.

Leave a Reply