RADIO7

#добреналаштоване

Ярмарок  кар’єри «Зроби свій вибір. Будуй своє майбутнє»

Ярмарок  кар’єри «Зроби свій вибір. Будуй своє майбутнє»

Готовність до вибору професії має базуватися на орієнтації у світі професій, у вимогах з їх боку до власної особистості. Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

З метою допомогти у самовизначенні школярів Берегівською міськрайонною філією Закарпатського обласного центру зайнятості спільно з управліннями освіти міста та району, навчальними закладами, директорами шкіл 11 квітня 2019 року проведений профорієнтаційний захід «Ярмарок кар’єри» під гаслом «Зроби свій вибір. Будуй своє майбутнє».

При виборі навчальних закладів, запрошених до участі в заході, Берегівська міськрайонна філія керувалась перш за все впливом навчальних закладів на ринок праці, трудовий потенціал та потребу в фахівцях на підприємствах району та міста. Відкрив «Ярмарок кар’єри» директор Берегівської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Михайло Фанта.

Про свідомий вибір професії, професійну кар’єру, попит на фахових спеціалістів на регіональному ринку праці, звертаючись до випускників, говорив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич. У своєму виступі він зазначив: «Фахівці Берегівської міськрайонної філії готові запропонувати шукачам роботи вакансії з гідною оплатою праці, разом з тим показавши, що робота в Україні є! Вибір молоді свого майбутнього повинен бути зваженим та свідомим».

До участі в заході були запрошені навчальні заклади: Берегівський ліцей сфери послуг, коледж Закарпатського угорського інституту ім. Ференці Ракоці, Берегівський медичний коледж, Закарпатський угорський інститут ім. Ференці Ракоці. Серед роботодавців у заході взяли участь ринкоутворюючі підприємства міста та району: Берегівський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, Берегівський об’єднаний воєнний комісаріат в Закарпатській області, ТОВ «Бон-Тон», ТОВ «Пластмікс», Берегівська центральна районна лікарня та інші. Усього в Ярмарку кар’єри взяло участь 460 учнів та студентів.

Презентації навчальних закладів, підприємств, установ, організацій були сучасними, цікавими, змістовними, викладеними в різному стилі та форматах, які безумовно зацікавили молодь. Під час заходу вона могла ознайомитися з професіями, за якими здійснюють навчання навчальні заклади. Молодь мала змогу безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями, довідатись про умови стажування і працевлаштування, ознайомитись із вимогами роботодавців, узяти участь у майстер-класах.

«Ярмарок кар’єри» був розрахований на випускників навчальних закладів, які бажають зробити перший крок до своєї кар’єри. У кожної молодої людини настає час, коли потрібно обрати свій шлях у житті, обравши професію, яка стане справою всього життя.

 

Закарпатський обласний центр зайнятості

 

 

Leave a Reply