RADIO7

#добреналаштоване

Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек

В Ужгородській публічній бібліотеці вчора відбулися урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек. Заступник міського голови Василь Гомонай привітав працівниць книгозбірень централізованої бібліотечної системи Ужгорода, подякував за вклад у збагачення культури міста, любов до книг і читачів.
Василь Васильович вручив грамоти Ужгородської міської ради колективу комунального закладу «Ужгородська публічна бібліотека» в особі директорки Людмили Ленарт, колишній працівниці цієї книгозбірні Ганні Бандурці, провідній бібліотекарці Андріані Гузак, завідувачці відділом комплектування та обробки документів Валерії Кашубович, завідувачці відділу обслуговування користувачів Марині Мандзинець, головній бібліотекарці бібліотеки-філії №2 Надії Демидчук.
Заступниця начальниці управління у справах культури, молоді та спорту міськради Мар’яна Чегіль вручила грамоти управління бібліотекарці І категорії відділу комплектування та обробки документів Наталії Ревті, бібліотекарці ІІ категорії бібліотеки-філії №1 для дітей Антоніні Грицовляк та бібліотекарці ІІ категорії бібліотеки-філії №2 Оксані Прокопець.
Директорка бібліотеки Людмила Ленарт подякувала владі міста за підтримку, зокрема, сприяння у впровадженні автоматизованої бібліотечної інформаційної системи, яка допоможе автоматизувати основні процеси. Автоматизовану бібліотечну інформаційну систему «Koha» для широкого загалу планують презентувати вже найближчим часом.

Leave a Reply