RADIO7

#добреналаштоване

Воловецькі депутати підбили підсумки розвитку району

Воловецькі депутати підбили підсумки розвитку району

20 гривень за кілограм чорниці – таку закупівельну ціну затвердили депутати Воловецької районної ради на цей рік проти минулорічних 15 гривень. Адже для тамтешніх жителів це – один із видів підробітку, а для місцевих бюджетів – стаття надходжень. Місцеві депутати підрахували:

Депутати ініціювали створення мобільних груп за участю поліції для контролю транспортних засобів, які вивозитимуть чорниці, аби підприємці-заготівельники платили за весь обсяг ягід, а не частково, як це було раніше. Паралельно вирішили посилити контроль за вирубками лісу на Воловеччині, оскільки у районі останнім часом фіксують чимало випадків незаконної рубки та вивезення деревини.

Не менш важливе питання, якому приділили багато уваги на засіданні, – розвиток автомобільних шляхів. Зокрема, голова Воловецької РДА Іван Лопіт зазначив:

Понад 40 тисяч гривень направили депутати на інформаційне забезпечення туризму, адже для Воловеччини це один з пріоритетних напрямів розвитку. Також затвердили депутати звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та за І квартал 2018 року.

Лише на 7 з половиною місяців вистачить коштів на виплату зарплати працівникам бюджетних установ.

Тому депутати звернулися з відповідними листами до чиновників усіх рівнів, аби допомогли фінансово.

Проте подбали про допомогу людям на місцевому рівні – на 66 тисяч гривень збільшили фінансування програми «Турбота».

Загалом депутати попрацювали плідно – майже 3 години і 11 питань порядку денного затверджені, депутатські запити підтримані, навіть заслухали представників поліції зі зверненням про набір штату.

Джерело: М-Студіо

 

 

Leave a Reply