Сьогодні вночі у с. Малий Березний Ужгородського району загорівся будинок на дві сім’ї🔥. Пожежу в помешканні, власник якого в цей момент спав на веранді, помітила господарка іншої половини будинку. Її чоловік до приїзду пожежних підрозділів за допомогою підручних засобів не допускав поширення полум’я на їхню оселю. Рятувальникам🚒👨🚒 знадобилося більше години, аби повністю ліквідувати пожежу. Вогонь знищив покрівлю й перекриття на площі 40 кв.м.
Вночі на Ужгородщині горів будинок на дві сім’ї
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/unnamed-19.jpg)
Leave a Reply