23 листопада о 20.00 на диспетчерський пульт ![☎](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/DVOhKIWvqrBVV7RgSdvhFANnH8SatDrn5ZFiT4niLObTiIvpSDMH8pfP5y613aIqLg9TWovw_Ri6F3CA_wPOVVj-vlceVRdalhBfrdML88y3Q8UCHkA=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png)
Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги поступило повідомлення про ДТП по вул. Борканюка в с. Нижня Апша (Тячівський район)і. Водій автомобіля автомобіля Renault Kangoo 2007 р.в. не впорався з керуванням, з’їхав з дороги та зіткнувся з бетонною огорожею. Внаслідок ДТП одна людина загинула та троє травмованих.
![☎](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/DVOhKIWvqrBVV7RgSdvhFANnH8SatDrn5ZFiT4niLObTiIvpSDMH8pfP5y613aIqLg9TWovw_Ri6F3CA_wPOVVj-vlceVRdalhBfrdML88y3Q8UCHkA=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png)
![🚑](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/2IABl39iXX801n3BVwscA0hWLdBurIlTeky2LDBJLanzoEG-xtxfq6fyw5yd3b5ALzXb035pWW70syKlL5BD1GT2N9gkPWwhL-gWG_AFHNcQ3J2dqZBI=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3f/1.5/16/1f691.png)
Першою на місце ДТП прибула фельдшерська бригада № 1408 з Нижньої Апші. За кілька хвилин на місце пригоди приїхали ще дві «швидкі» – бригада № 1405 з Тересви та № 1404 з Солотвино. Медики звільнили постраждалих із понівеченого авто та надали догоспітальну допомогу. У постраждалих травми різного ступеню важкості. Травмованих – двох жінок 71 років та 57-років і чоловіка 74 років – автомобілями екстреної медичної допомоги транспортовано до Тячівської центральної районної лікарні.
Leave a Reply