RADIO7

#добреналаштоване

Власна продукція від Закарпатської облспоживспілки – гарантія якості та смаку

Власна продукція від Закарпатської облспоживспілки – гарантія якості та смаку

Окрім наповнення споживчого ринку необхідними товарами та послугами, діяльність Закарпатської облспоживспілки охоплює торгівлю, громадське харчування, а також власне виробництво. Закарпатці охоче споживають і продукцію, виготовлену на виробничих підприємствах кооперації.

Так, в області точно знать, що м’ясні або ковбасні вироби виготовляються без додавання консервантів, ароматизаторів чи фарбників. А продукція завжди свіжа і відповідає найвищим стандартам.

Михайло ГОБЛИК

директор Мукачівського міського оптторгу 

Наше підприємство, в тому числі, і займається переробкою м’яса, для виготівлі м’ясних та ковбасних виробів. На сьогодні виготовляємо близько 40-45 видів такої продукції (це і ковбаси, сосиски, сардельки, також м’ясні делікатеси) для забезпечення попиту населення як для потреб кооперації, так і області загалом.

Інша галузь власного виробництва – солодощі та випічка. Так, саме на Закарпатті навчилися самостійно виготовляти неперевершені цукерки — чорнослив, курагу, інжир та горіхи у шоколаді. Ця продукція уже стала брендом області та є чимало туристів, які беруть ці солодощі як сувеніри для друзів і рідних.

Іван БРЕНЗЯНИК

голова правління Тячівської райспоживспілки

Є у нас Буштині підприємство, яке кондитерські вироби – цукерки, а також є і пряничний цех. Заготконтора займається заготівлею дикорослих, заморозкою ягід, грибів. Це невеликі об’єми, але маємо на меті цю діяльність збільшувати.

Хліб та хлібобулочні мучні вироби на підприємствах Закарпатської облспоживспілки виготовляють за старовинними дідівськими рецептами та технологіями. В ньому немає розпушувачів та шкідливих домішок. Тому вони довго зберігають смак та бездоганну свіжість.  Про власну випічку та вироби кондитерських цехів споживспілки краще за все розповідає їхній смак. Понад 100 найменувань печива, тістечок, тортів миттєво зникають із прилавків магазинів та ТЦ. Також на виробництвах враховують потреби часу, серед усього іншого виготовляючи пісні вироби.

 

Джерело: http://uzhinform.com/suspilstv/vlasna-produkciya-vid-zakarpatsko%D1%97-oblspozhivspilki-garantiya-yakosti-ta-smaku.html

Leave a Reply