RADIO7

#добреналаштоване

Візу більше не продовжують – сьогодні заробітчани мають покинути Чехію

Візу більше не продовжують – сьогодні заробітчани мають покинути Чехію

Усі іноземці, у яких термін дії шенгенських віз з метою працевлаштування і дозволів на роботу на території Чеської Республіки був продовжений після 12.03.2020 р. через надзвичайну ситуацію, повинні були виїхати з Чеської Республіки щонайпізніше до 16 листопада 2020 року.

Про це повідомляє Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові.

Для іноземців, які перебували на території ЧP на підставі шенгенської візи з метою працевлаштування, на підставі шенгенської або довгострокової візи з метою сезонного працевлаштування або на підставі надзвичайної робочої візи, і термін дії такої візи закінчився після 12.03.2020 року, багато разів продовжувався термін для виїзду (а разом з цим і термін дії дозволу на роботу) у випадку, якщо роботодавець на території ЧP домовився з ними про продовження трудових відносин або ж із ними були укладені нові трудові відносини безпосередньо після завершення попередніх трудових відносин.

Востаннє час виїзду для цих іноземців був продовжений до 16.11.2020 року. Повідомляється, що цей термін більше не буде продовжений, і тому кожен такий іноземець зобов’язаний покинути територію ЧP найпізніше до 16 листопада 2020 року. Інакше буде вважатися таким, що перебуває на території країни нелегально.

З цієї причини можна очікувати збільшення попиту на шенгенські візи з метою працевлаштування, в тому числі сезонне. Консульство відтепер планує щоденно приймати не 300, а 400 заяв на отримання цього виду віз (через свої візові центри у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську).

Джерело.

Leave a Reply